دقیق انتخاب کنیم!

قبل از سفارش کالای مورد نظر خود از دانستن پاسخ پرسش‌های زیر مطمئن شوید:

  1.  آیا محصول نهایی مصرف بهداشتی یا پزشکی دارد یا در تماس با مواد خوراکی قرار می‌گیرد؟
  2.  آیا محصول نهایی باید شیشه‌ای یا شفاف (Transparent) باشد؟
  3.  آیا محصول نهایی در معرض نور مستقیم آفتاب قرار دارد و در محیط سرباز قرار می‌گیرد؟
  4.  آیا محصول نهایی باید کاملاً بی‌بو باشد؟
  5.  مدت زمان و دمای فرآوری محصول چقدر است؟
  6. روش تولید شما کدام است؟ (اکسترود، تزریق، کالندر، بادی یا …)

پایدار‌کننده‌های قلع

(Payatin)

پایدار کننده‌های پایه قلع که در دو گروه اصلی یعنی .Tin Mercaptide. و .Tin Carboxilate عرضه می‌شوند. و هر یک به نوبه خود به سه زیر گروه متیل، بوتیل و اوکتیل طبقه بندی می‌شوند.

کامپاند سرب

(PayaPak)

پایدارکننده‌های کامپاند که اغلب پایه سرب هستند برای مصارف خاص طراحی و تولید می‌شوند. مصارفی که بطور ویژه می‌توان نام برد عبارتند از کامپاند سیم و کابل، لوله و اتصالات لوله، انواع پروفیل، انواع ورق و بسیاری از موارد دیگر که به صورت خاص فرموله می‌شوند.

روان کننده‌ها

(PayaLub)

روان‌کننده‌های پی‌وی‌سی بر اساس میزان سازگاری، در دو گروه داخلی و خارجی عرضه می‌شوند. گستره وسیع این روان‌کننده‌ همواره باعث سردرگمی مصرف کنندگان می‌گردد.

صابون‌های فلزی

(PayaStab)

پایدار کننده‌ها بر پایه صابون‌های فلزی (Metal Soap) که حداقل باید دو فلزی باشند به هر دو صورت مایع و جامد عرضه می‌شوند؛ یکی از فلزات مسئول حفظ رنگ در دقایق اولیه فراوری و دیگری مسئول ایجاد پایداری حرارتی دراز مدت است.

نرم کننده‌ها

(PayaFlex)

نرم کننده‌ها یا به عبارت دیگر پلاستی‌سایزرها که به دو گروه اولیه و ثانویه طبقه بندی می‌شوند. مانند: DOP، DOTP، DOA، ESO که بسته به کابرد نهایی انتخاب و مصرف می‌شوند.

دواتیل هگزانوئیک

(2EHA)

این محصول در تولید پایدارکننده های PVC، نرم کننده ها، خشک کن های رنگ، روان کننده های سنتزی، مواد دارویی، کاتالیزورها و سایر مواد میانی شیمیایی استفاده می شود.

error: Content is protected !!