لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

من با آن هرج و مرج روبرو شده ام این هرج و مرج از ویژگی ها ، ایده ها و رویاها است که ایده اصلی شما را ابراز می کند – مشکلی که شما حل می کنید. یکی از راه های ایجاد این هرج و مرج ، نشستن و پاسخ دادن به 5 سؤال زیر است:

درست است؟ قبل از رفتن به مرحله بعدی ، باید از سؤالات زیر مطمئن باشید. در زیر ، سوالات توضیح داده شده است.

به عنوان مثال ، ما از یک برنامه پیشنهادی نتفلیکس / پرایم / هولو استفاده خواهیم کرد – نمایش فیلمهای سریال شما را دنبال می کند و توصیه بهتری برای تماشای سریال ها یا فیلم ها می کند.

چه چیزی محصول شما را بهتر از هر محصول مشابه دیگر می کند؟

در اینجا شما تعیین می کنید چه چیزی محصول شما را متفاوت می کند. به عبارت ساده تر ، اگر محصول شما عملکرد بهتری نسبت به محصولات موجود در بازار دارد ، به احتمال زیاد شما آن کاربران را به محصول خود جذب خواهید کرد. تحلیل رقابت در اینجا مهم است. قبل از اینکه ویژگی ها را در اینجا قرار دهید ، برای چند روز از محصولات رقیب استفاده کنید تا بدانید که چگونه عملکرد آنها ، چه فاقد عملکرد است.